Rockstone

Sizler için kullanışlı, sağlıklı ve keyifli mekanlar oluşturabilmek adına, mimar, mühendis, teknikerler ve uzman proje uygulama ekibimizden oluşan kadromuz, yönettikleri tasarımlarla hizmet vermektedir. ROCK STONE projelerde genel olarak oluşumun belirlenmesi için, detaylı modellemeler yaparak, nihai tasarımı oluşturup, bütçe, iş programı, malzeme ve aksesuar seçimleriyle projenin her bir detayında sizlerle birlikte adım adım ilerlemektedir. Amacımız size özel tasarlanan dilediğiniz yaşam alanlarını yıllarca gönül rahatlığıyla kullanmanızdır.

ROCK STONE, dekoratif tuğla kaplama, duvar mozaik kaplama, mermer panel üretim ve uygulama, doğal taş kaplama, taş panel, fiber panel kaplama, kayrak taşı kaplama, duvar tuğla kaplama ve Ridas canlı sıva alanlarında, yüksek üretim potansiyeli ve alanında uzman uygulama ekibi ile turizm cenneti Antalya'dan tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Ayrıca; Aspendos Bulvarı, Antalya lokasyonunda bulunan 7 katlı showroomumuzda doğal taş sanatının eşsiz örneklerini ve tuğla, taş & fiber panel kaplama uygulama demolarını yerinde inceleyebilirsiniz.